Rafting s inštruktorom

Aby si aj ľudia bez skúseností so splavovaním mohli vychutnať dobrodružstvo na Dunajci, alebo aby sa aj absolutný začiatočníci cítili bezpečne na rieke ponúkame splav Dunajca sprevádzaný kvalifikovným inštruktorom. Každý z naších inštruktorov prešiel kvalitným záchranárskym kurzom ukončeným certifikátom. Inštruktor Vám počas splavu vysvetlí základy bezpečnosti na rieke, základy ovládania plavidla a poskytne výklad o okolitej prírode a zaujímavostiach. 

 

 

 

Splav je vhodný aj pre osoby, ktoré ešte nikdy nesedeli v člne  v rátane rodín s deťmi, firemné akcie, školské výlety v podstate všetci  čo si chú tento šport vyskúšať. Väčšinu ľudí splavovanie očarí natoľko, že sa stále vracajú za účelom nezabudnuteľného zážitku v čarokrásnom Pieninskom prostredí, relaxu alebo zlepšenia si svojej fyzickej či psychickej pohody. 
 
Tembuilding
Komunikácia je základom dobrej spolupráce, v našom prípade v tíme pri splavovaní. Naši inštruktori su výnimoční v poskytnutí informácií a bezpečnostných inštruktáži ešte pred splavom. Oboznámia zákazníkov čo samotné splavovanie obnáša, ako majú pádlovať, ako sa urdžať na vode, vysvetlia im základy bezpečnosti, ako sa vystrojiť na splav, a pod.
 
Navigacia
Novinky
Jun 15, 2014
Pozývame Vás na turisticko - recesistické podujatie Pieninský pochod dobrej nálady...
Apr 25, 2014
Pozývame Vás na otvorenie vodáckej sezóny a Dunajca v Pieninách a ďeň otvorených dverí Pieniny sport centrum ...
Adresa

Pieniny sport centrum

Červený Kláštor č.45

059 06 Slovakia

rezervácie:

rafting@rafting-pieniny.sk

Social
Facebook rafting   Youtube rafting  Google+ rafting  Tripadvisor rafting