Paintball

Paintball je akčný adrenalínový šport, v ktorom nerozhoduje fyzická sila,ale taktika,schopnosť premýšľať a rýchlo reagovať. Hra, ktorá spája stratégiu,spoluprácu hráčov a hlavne zábavu. Je plná vzrušenia, napätia a dobrodružstva.Učí hráčov spoločnej koordinácii tímu a zodpovednosti. Je to jednoducho super!Je to šport pre všetky vekové kategórie stretol som sa už aj s štyridsať ročnýminadšencami a je obžúbena aj u žien. Potrebuješ len chuť a odvahu vyskúšať siniečo nové.

 

 

 

Paintball je moderná športová disciplína, ktorá si získava čím ďalej tým viac priaznivcov. Hrajú ho milióny mužov a žien rôznych vekových kategórií, spoločenských vrstiev a životných štýlov na všetkých kontinentoch. Vo svete sa paintball, tak isto ako iné športy, robí na viacerých úrovniach.
Každý si vie nájsť svoj štýl hry, ktorý mu najlepšie vyhovuje. Rýchle útočné akcie (fyzicky náročné), alebo pokojné sniperské taktiky. Pri rekreačnom paintballe si človek môže dokonca i oddýchnuť. Paintball sa hrá aj v prírode, čo pre mnohých najmä duševne pracujúcich znamená oddych a relax.
Paintball je okrem iného na rozdiel od iných športov veľmi bezpečným športom. Pri dodržiavaní jednoduchých bezpečnostných pravidiel nemôže dôjsť k zraneniam a k úrazom spôsobených zásahom značkovacou guľkou.

Pre tých ktorý majú odvahu vyskúšať niečo nové ponúka Pieniny sport centrum možnosť zahrať si  hru priamo v našom areali (za požičovňou) viac...

Typ hry:

  • športovy paintball (Speedball) ktory je rýchly a hrá sa na umelo vybudovanom ihrisku z pneumatík

Cenník:

  • 1 hodina 11€ (v cene je zahrnuté oblečenie, zbraňa, plyn)
  • guličky paintball 1 balenie 5
  • maximálny počet hráčov 10

.

Navigacia
Novinky
Jun 15, 2014
Pozývame Vás na turisticko - recesistické podujatie Pieninský pochod dobrej nálady...
Apr 25, 2014
Pozývame Vás na otvorenie vodáckej sezóny a Dunajca v Pieninách a ďeň otvorených dverí Pieniny sport centrum ...
Adresa

Pieniny sport centrum

Červený Kláštor č.45

059 06 Slovakia

rezervácie:

rafting@rafting-pieniny.sk

Social
Facebook rafting   Youtube rafting  Google+ rafting  Tripadvisor rafting